Dynamics 365'inize Pazarlama Gücü

Satış ve pazarlama uyumunuzu mükemmelleştirin. Müşteri ilişkileri ve kampanya yönetimini tek bir adresten gerçekleştirme keyfini çıkarırken, kitlenize de kişiselleştirilmiş iletişim deneyimini yaşatın.

İletişim Formu

Size Uygun Paket İçin Formu Doldurun

Neden SmartMessage Dynamics 365 Eklentisini Kullanmalısınız?

SmartMessage Dynamics 365 eklentisi ile satış ve pazarlama ekipleri birleşik veri kaynağı üzerinden çalışabilir. Böylece mevcut müşteri veya müşteri adaylarına CRM bilgileri kapsamında tercih ettikleri kanal üzerinden, doğru zamanda, hedefli mesajlar ileterek kusursuz bir müşteri deneyimi elde edebilirsiniz.

Applify - App Landing Page HTML Template
 • Dynamics ile Kusursuz Entegrasyon

  SmartMessage pazarlama otomasyonu Microsoft Dynamics CRM'in doğal bir parçası gibi çalışır. Bu sayede ek bir entegrasyon maliyeti yapmadan, zamanınızı verimli kullanır, kullanıcı hatalarını azaltır ve sistemler arası veri bütünlüğünü en üst seviyede tutabilirsiniz.

 • Müşterilerinizi Daha İyi Tanıyın

  SmartMessage ve Dynamics arasındaki çift yönlü bilgi akışı sayesinde müşterilerinizi 360 derecelik bir bakış açısı ile takip edebilirsiniz. Faaliyetlerinizi tek bir veri kaynağı üzerinden gerçekleştirmeniz ise müşteri yaşam döngüsü boyunca beklentileri karşılayacak bir deneyim sunmanızı sağlayacaktır.

 • Satış ve Pazarlama İçin Tek Platform

  SmartMessage Dynamics 365 eklentisi sayesinde satış ekibiniz CRM ekranından ayrılmadan e-posta, SMS ve Pushkampanyaları oluşturabilir, üyelerin iletişim tercihlerini ve izin durumlarını takip edebilir, etkileşimlerine göre aksiyon alabilir.

Temel Özellikler

Kitlenizi Tanıyın • İlişkilerinizi Sağlamlaştırın • Hızlı Sonuç Alın

Kampanya Otomasyonu

Kişiye özel, otomatik kurgular hazırlayın

E-posta Pazarlama

Dört adımda e-posta kampanyası hazırlayın

İzin Yönetimi

Müşteri izinlerini tek noktadan yönetin

Mobil Pazarlama

Kitlenize SMS ve Push mesajları gönderin

Müşteri Skorlama

Fırsatları daha hızlı ve kolay satışa çevirin

Yaşam Döngüsü Pazarlaması

Kitlenizinle her süreçte iletişim kurun

Sosyal Reklamlar

Sosyal reklamlarda CRM kitlenizi hedefleyin

Takip ve Raporlama

Kanal özelinde kampanyalarınızı ölçümleyin

SmartMessage ile Neler Yapabilirsiniz

SmartMessage E-posta, SMS, MMS ve Push kampanyalarınızı oluşturabileceğiniz, otomasyon ile verimliliği artırabileceğiniz, detaylı takip ve raporlama yapabileceğiniz pazarlama platformudur.

Kolayca kullanabileceğiniz ‘Sürükle bırak’ e-posta editörüyle her ekrana uyumlu ve kolay takip edilebilir e-posta kampanyaları oluşturun.

Kumandayı müşteri ve müşteri adaylarınıza verin: Onlara tercih ettikleri kanallardan, diledikleri şekilde ulaşın.

Merkezi raporlama sayesinde tek adresten tüm kanallarda yaptığınız kampanyaları kolayca takip edin ve ölçümleyin.

Dynamics verilerini zenginleştirin. SmartMessage içindeki otomatize edilmiş programlardan ve kampanyalardan notlar gönderin ve görevler oluşturun. Müşteri Adayı Skoru ve Derecelendirme gibi özelleştirilmiş alanları senkronize edin.

Satış ekibini pazarlama verileri ile güçlendirin. Kendilerine özel Dynamics ekranları üzerinden doğruca SmartMessage Müşteri Adayı Skorlarına, Sıcak Müşteri Fırsatlarına, İletişim / Etkileşim tarihçesine ulaşabilir. Tüm kampanyalarla ile ilgili detaylara hakim olabilirler.

Hesap bazlı pazarlama aktivitelerini otomatize edin. Hesap bazında segmentasyon, skorlama yaparak kitlenize daha etkili ulaşın. Hesap gruplarıyla sürekli bağlantıda kalacak kampanyalarla satış ekibinin takip ettiği hesaplara yönelik konsantrasyonu sürekli kılın.

Kampanya Otomasyonu

 

 • Hızlı ve kolay şekilde çok adımlı, çok kanallı, olay tetiklemeli pazarlama programları oluşturun.
 • CRM'de yer alan satış ve pazarlama verilerine çapraz kugular tetikleyin
 • Müşteri yolculuğunu her adımda takip edin, skorlayın ve atanan otomatik mesaj ve görevler ile fırsatı satışa çevirin.
 • Hoş geldin, Sadakat ya da Müşteri Kaybetmeme gibi kurgularak oluşturarak müşterilerinizle her zaman etkileşim halinde kalın.
 • Raporlama ekranından müşterinizin her adımını takip ederek kişiselleştirilmiş içerikler için gerekli verileri el edin.
SmartMessage Campaign Automation